Firma

Poznaj nas bliżej

neuronHouse to lider na rynku województwa zachodniopomorskiego w branży automatyki budynkowej. Historia działalności firmy rozpoczęła się w 1994r. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się budową i modernizacją budynków mieszkalnych i przemysłowych będąc pionierem na polskim rynku w dziedzinie ociepleń budynków.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz pojawienie się nowych technologii w styczniu 2012r. utworzyliśmy dział zajmujący się wyłącznie inteligentnymi instalacjami w budownictwie. Tak narodziła się marka neuronHouse. Wszystko co robimy tworzymy z pasją i zawsze z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, nieustannie wyznaczając nowe standardy jakości świadczonych usług. Każdego dnia dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów instalując elektroniczne "mózgi" w domach, biurach i obiektach przemysłowych.

Kładziemy ogromny nacisk na jakość oraz niezawodność oferowanych rozwiązań. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta z bezawaryjnej pracy inteligentnego domu czy budynku.

Niezwykle ceniąc profesjonalizm, codziennie podążamy za dynamicznie rozwijającą się technologią, podnosząc kwalifikacje i oferując tylko najnowocześniejsze rozwiązania.

neuronHouse jest oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem wiodących na rynku producentów inteligentnych systemów takich jak: Grenton i Fibaro. Posiadamy w ofercie produkty pozwalające na wykonanie inteligentnej instalacji w każdym budynku od małego mieszkania po potężne obiekty użyteczności publicznej, hotele, biurowce, czy hale przemysłowe.

Etapy realizacji zleceń:

  1. Spotkanie (poznanie oczekiwań, dobór komponentów, doradztwo)
  2. Wycena zlecenia
  3. Wykonanie instalacji
  4. Programowanie systemu
  5. Wsparcie i serwis

Zaufaj profesjonalistom i pamiętaj... jesteśmy tu dla Ciebie! Dajemy Ci możliwość nowoczesnego i inteligentnego życia.
Dołącz do ponad setki zadowolonych klientów. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu

© 2024 - | neuronHouse - Inteligencja budynków
tel. +48 602 44 00 44, k.ziolkowski@neuronHouse.pl

Realizacja: avangardo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.